Malevlased raamatukogus

Alates 10-.st augustist võib raamatukogu ruumides lisaks tavapärastele töötajatele, näha ka 3 noort askeldamas. Jaana, Mirell ning Tõnis on 3 Keila noort, kes on sel aastal malevlastena raamatukoguhoidjate tööeluga tutvumas. Tööelu tutvustamise ja selle eest, et tööjärg noortel ikka kogu aeg ees oleks, hoolitseb lasteteeninduse töötaja Varje.  
Malevlasi saab raamatukogus sehkendamas näha kuni 21.augustini.

Kõikide Keila linna peal tegutsevate malevlaste kohta leiate infot Keila Noortekeskuse kodukalt.

MALEVLASED ENDAST JA TÖÖST RAAMATUKOGUS MALEVA VIIMASEL TÖÖPÄEVAL

TÕNIS:
Ma käin Keila Koolis ja olen malevas esimest aastat, sest eelmisel aastal jäin registreerimisega liiga hiljaks. Sattusin raamatukokku, sest heakorratöös olid kohad täis siis valisin raamatukogu. Ma arvasin et raamatukogu töö on lihtne ja igav, aga tegelikult oli see huvitav ja põnev.   

JAANA:
Ma käin Keila Koolis ja olen malevas esimest aastat. Valisin raamatukogu, sest mulle meeldib lugeda ja ma soovisin rohkem teada saada raamatukogutöö kohta. Malevas olen teada saanud palju uut ja huvitavat ning töö on olnud vaheldusrikas ja põnev.

MIRELL:
Olen Keila Kooli õpilane ning see on mu esimene aasta malevas. Tulin malevasse, sest tahtsin saada tõelist töökogemust ja raamatukogu osutus mu esimeseks valikuks. Kuna mulle meeldib lugeda ning käin raamatukogus üsna tihti, tahtsin peamiselt teada saada, mida tähendavad erinevad kohaviidad ja kuidas raamatuid riiulitest kiiresti üles leida. Selle sain selgeks kohe esimeste päevadega ning õppisin ka palju muud. Sain teada, et raamatukoguhoidjad peavad tegema lisaks raamatute väljalaenutamisele ka igasugu muid asju. Töö ei olnud sugugi üksluine nagu ma algul kahtlustasin.

Fotod: Harju Maakonnaraamatukogu ja Keila Malev20 meediarühm