2023/2024 hooaeg

Lugemisisu lugemisprogramm innustab 5–13-aastaseid lapsi lugema, pakkudes lisaks mängulist lisategevust ja raamatukogude teematunde. Programm kestab 2. oktoobrist 2023 kuni 31. maini 2024.

Koolilapsed saavad tulla liituma koos klassiga või ka üksinda.  Lapsed saavad raamatukogust valida endale lugemiseks meelepäraseid raamatuid, mis on ilmunud viimase viie aasta jooksul.  Sobilikke raamatuid leiab nii  “Lugemisisu” riiulilt, uudiskirjanduse riiulilt, kui ka avariiulitelt. Läbiloetud teosed pannakse lugemispassi kirja ja lisaks tuleb vastata ühele küsimusele, millest moodustub lõpuks üks tore omaloominguline jutt. Õppeaasta lõpus premeeritakse kõiki lugemispassi täitnud lapsi lugemisdiplomiga.
Koolilapsed saavad programmiga liituda ja sobivaid raamatuid laenutada nii meie raamatukogus kui ka Keila Kooli algkoolimaja raamatukogus.

Lasteaialapsed saavad lugemisprogrammis osaleda õpetaja eestvedamisel rühmana. Õpetaja paneb läbiloetud teosed lugemispassi kirja ja koos rühmaga täidetakse nende kohta loomingulised ülesanded. Programmi läbinud rühmasid tunnustatakse lugemisdiplomiga.

“Lugemisisu” programmist ja ajaloost saab soovi korral lähemalt lugeda ELK kodulehelt.