Lugemispassi ülesanded lasteaedadele

2022/2023 hooaja Lugemisisu programmis on lasteaiarühmadele mõeldud Lugemisisu passis mitmeid vahvaid ülesandeid.
Tuleb teha kila-kola kunsti, meisterdada järjehoidjaid ja teatrinukke, õppida pähe üks vahva luuletus ja selle ettekandmisega üllatada kedagi ning leida ette loetud jutust ilusaid sõnu.
Kuidas täpselt neid ülesandeid täita jäi iga rühma enda otsustada. Valminud töid võis tuua meile raamatukokku või saata nendest fotosid ja videoid. 

 

Miki lasteaia Meelespeade rühma ja Vikerkaare lasteaia Naksitrallid-Rõõmupallid ja Naksitrallide rühmade laste valmistatud teatrinukud.

Miki lasteaia Kullerkuppude, Meelespeade ja Kassikäppade rühmade ning Vikerkaare lasteaia Naksitrallid-Rõõmupallid ja Naksitrallide rühmade järjehoidjad.

Miki lasteaia Kassikäppade rühma poolt kila-kola kunstina valminud loo leiate siit.

Miki lasteaia meelespeade rühma ja Vikerkaare lasteaia Naksitrallide rühma ja Naksitrallide-Rõõmupallide rühma kila-kola kust.

Miki lasteaia Meelespeade rühma lapsedning Vikerkaare lasteaia Naksitrallid-Rõõmupallid ja Naksitrallide rühmade lapsed proovisid leida raamatust ilusaid sõnu ja leidsid päris palju. 🙂

Miki lasteaia Meelespeade rühma lapsed lugesid luuleraamatut ja tänasid oma lasteaia kokka luuletuse ja vahva pildiga.

Vikerkaare lasteaia Naksitrallid-Rõõmupallid lugesid Leelo Tungla luuleraamatut “Igal pool on ainult tähed” ja tegid ka ise luuleraamatu.

Miki lasteaia Kassikäppade rühm luges samuti luuleraamatut, lapsed õppisid sealt pähe luuletuse  ning rõõmustasid selle esitamisega kõiki oma lasteaia rühmi.