Raamatukogu lastetoa ja lasteala näitused ning väljapanekud (juuni-august)

LASTEALA ORANŽIL SEINAL

Linda Bondestami näitus „Loomad, keda keegi peale meie pole näinud“ (august)Näitus „Loomad, keda keegi peale meie pole näinud“ põhineb Ulf Starki ja Linda Bondestami samanimelisel pildiraamatul. Teos pälvis 2016. aastal Rootsis aasta parima pildiraamatu auhinna Lumepall ja 2017 Põhjamaade Nõukogu laste- ja noortekirjanduse auhinna. Vt lisaks SIIT

MINU FANTAASIALOOM 
Linda Bondestami näitusest inspireeritud näitusekülastajatest laste joonistused enda fantaasialoomast. (august)

LASTETOAS on Keila Kooli Pargimaja õpilaste joonistuste näitus. Näitusel on .1.b, 1.e, 2.c ja 3.a klassi õpilaste joonistused Sipsikutest.

LASTEALAL on raamatute väljapanek suvelugemise väljakutses  osalevate laste jaoks. Väljapanekul on valik raamatusoovitusi alustavatele, edasijõudnud ning vilunud lugejatele. Lisaks on väljapanekul ka kirjanik Kairi Looki raamatud. Kairi Lookiga saavad septembrikuu esimesel nädalal kohtuda need lapsed, kes on suvelugemise väljakutse edukalt läbinud. Väljakutsest lähemalt SIIN.

LASTEALAL on näitus SIIMA ŠKOP’i poolt illustreeritud raamatutest. 
Pöial-Liisi, Lumivalgeke, Okasroosike, Väike Mukk ja kümned teised muinasjututegelased on mitme põlvkonna eesti laste kujutlustes sellised, nagu neid kujutas illustraator Siima Škop. Kunstnik oleks 18.juunil saanud 100-aastaseks.