Lugemisklubi kokkusaamine (jälle märts!)

Draakonid, südamed ja Sherlock Holmesid – kunagi ei või päris täpselt teada, milliseks klubi kokkusaamine kujuneb, aga just sealt seekord alustati.

Nimelt otsustasid klubilised, et teevad kõigi lugemishuviliste elu pisut kergemaks, ning selle tulemusena sai terve ports raamatuid oma seljale uhiuue tätoveeringu. Nüüdsest ei peagi tundide viisi raamatuid läbi lappama, et leida just see õige oma lemmikžanris. Märka lihtsalt draakoneid. Või südameid.

Kui raamatusõbrad olid pannud kleepsud kõigile raamatuile, mis hetkel meelde tulid, siis algas vestlus selle kuu raamatust.

Elavas vestluses räägiti nii Tourette’i sündroomist, noorte eneseväljendusest, kui ka asjadest, mida tahaks elus ära teha või saavutada.
Mõeldi, kuidas kirjanik võis tulla ideele kirjutada sellisest teemast ,ja kui täpselt oli ta ikkagi teismeliste mõttemaailmast aru saanud.

Järgmiseks raamatuks valiti Julie Buxbaumi teos “Kui sõnadest jääb puudu”, mis räägib kahest erinevast noorest, kelle elu õigel hetkel kokku viib. Sarnaselt eelmise raamatuga on seal juttu erivajadusest – seekord Aspergeri sündroomist.

Mirell Pajumets