Jutuhommikud lõpetasid hooaja

4.mail toimus meie selle hooaja viimane Jutuhommik. Oktoobrist maikuuni toimus kokku 15 Jutuhommikut, kus lastele loeti ette jutte, lauldi ja mängiti pillilugusid ning meisterdati koos.

Sellel hooajal oli uudne see, et lisaks juttude ettelugemisele käisid meil 3 korral lastele esinemas ja oma lugusid esitamas kandleansambel “Peened sõrmed” Pille Karrase juhendamisel.

Ettelugemas käisid Veljo Reinik, Aare Lepiksaar ja AX-Teatri näitlejad Maire Meerents, Maie Kivi ning Katrin Sepp. Ettekandmisele tuli jutte nii uuemast kui ka juba varasemalt ilmunud lasteraamatutest, nagu näiteks: Margus Haava “Hundiema ühepajatoidu saladus”, Kairi Looki “Kiludisko”, Aino Perviku “Kirjatähtede keerukas elu”, Christine Nöstlingeri “Franzi lood” jpt. Meisterdada said lapsed lohe, liblikat, munadepüha kaunistust, konna, kana, rinnamärki jne.

Jutuhommikud on meie väikeste lugejate ning nende vanemate poolt väga hästi vastus võetud. Seekord osutusid eriti populaarseks just need hommikud, kus sai lisaks kuulata laula- ja pillilugusid. Jutuhommikutel osales kokku 334 väikest ja suurt raamatusõpra.

Jutuhommikud lähevad nüüd suvepuhkusele aga raamatuid lugeda saavad kõik ise oma kodudes edasi. 

Täname kõiki osalejaid, ettelugejaid, pillimängijaid ning meie Jutuhommikute toetajat Eesti Kultuurkapitali! 
Kohtume taas sügisel!