Heal meelel ja ilusal keelel

Reedel, 11.oktoobril toimus Harju Maakonnaraamatukogus ettelugemisvõistluse ” Heal meelel ja ilusal keelel” Harjumaa eelvoor.  Sel korral ei kaasnenud võistlusega raamatute soovitusi, võistlusele ettelugemiseks  olid oodatud nii lood lastekirjanduse klassikast kui ka pärimuslike murdelugude varasalvest.

Eelvoorus esinesid Harjumaa valdade ja Keila linna õpilased, kokku 8 oma valla/linna parimat:
Matis Antsov, Mariin Helene Junkur, Merilin Karo, Rebeka Kuik, Maarja Lember, Katriin Olesk, Marete Rätsep ja Karl Oskar Sepp. 

Valiku tegemine  esinejate seast oli raske, sest väga häid ja ilmekaid esinejaid oli ju rohkem kui üks. Sestap sai otsustavaks kaalukeeleks (lisaks muule) kaunis kõlav hääl ning  žürii otsusena läheb Harju maakonda lõppvõistlusele esindama REBEKA KUIK (Loo Keskkool, Jõelähtme vald). 

Au ja kiitus loomulikult kõikidele osavõtjatele, s.h esinejatele,  õpetajatele ja raamatukoguhoidjatele, kes aitavad seda kaunist üritust jätkuvalt edasi viia! 

Finaalvõistlus toimub Eesti Lastekirjanduse Keskuses (Pikk 73, Tallinn) laupäeval, 19. oktoobril 2019 kell 12.  Hoiame Rebeka´le pöialt ning okas kurku! 🙂